Kurs nurkowy Sucha BeskidzkaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Sucha BeskidzkaKurs nurkowy Sucha Beskidzka

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Suchej Beskidzkiej

Nurkowanie Sucha Beskidzka  jest obecnie jednym z popularniejszych sportów na świecie. Wiele osób po wakacjach w ciepłych krajach jest oczarowanych podwodnym światem i decydują się na zapisanie się na kurs nurkowania Sucha Beskidzka  . Swoją przygodę z nurkowaniem Sucha Beskidzka    możesz rozpocząć w naszym centrum nurkowym w Suchej Beskidzkiej. Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Sucha Beskidzka    w centrum nurkowym w Suchej Beskidzkiej zostajesz pełnoprawnym nurkiem, uzyskasz certyfikat wydawany przez międzynarodową federację nurkową PADI. Kurs Open Water Diver Sucha Beskidzka  , czyli podstawowy kurs nurkowy Sucha Beskidzka  ,  który zrealizujesz w naszym centrum nurkowym w Suchej Beskidzkiej pozwoli ci na odbywanie nurkowań partnerskich na głębokość 18 metrów, będziesz mógł również wypożyczać sprzęt nurkowy Sucha Beskidzka  , brać udział w wielu wyjazdach nurkowych oraz będziesz mógł podjąć dalsze szkolenia nurkowe Sucha Beskidzka  , które organizuje nasze centrum nurkowe w Suchej Beskidzkiej. Kursy nurkowania w centrum nurkowym Beskid Divers dadzą ci gwarancję, że twoja przygoda z nurkowaniem Sucha Beskidzka  będzie bezpieczna. Nasze centrum nurkowe Sucha Beskidzka  zostało wyróżnione przez największe organizacje nurkowe na świecie. Zespół z centrum nurkowego w Suchej Beskidzkiej składa się z doświadczonych instruktorów nurkowych Sucha Beskidzka  , dla których bezpieczeństwo kursantów jest najważniejsze.

Podstawowy kurs nurkowy w Sucha Beskidzka dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej dla dorosłych

W szkole nurkowej w Suchej Beskidzkiej prowadzimy kursy nurkowe Sucha Beskidzka  na wszystkich poziomach. Zaczynając od nurkowania próbnego Sucha Beskidzka  , przez podstawowy kurs nurkowy Sucha Beskidzka  aż po kursy nurkowych  zaawansowane kursy nurkowe, a kończąc na kursach instruktorskich. Na początek musisz jednak zapisać się na podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych w Suchej Beskidzkiej. Jest to kurs Open Water Diver Sucha Beskidzka  , czyli w skrócie OWD. Prowadzony jest on według programu PADI Sucha Beskidzka    – jednej z popularniejszych organizacji nurkowych na świecie. Szkolenie podczas podstawowego kursu nurkowego w Suchej Beskidzkiej odbywa się zgodnie ze standardami PADI. Open Water Diver Sucha Beskidzka  to pierwszy spośród wielu stopni nurkowych, a zarazem najbardziej popularny stopień nurkowy. Po zdaniu podstawowego kursu nurkowego w Suchej Beskidzkiej będziesz mógł wykonywać nurkowania partnerskie na głębokość 18 metrów oraz podejmować dalsze szkolenia nurkowe Sucha Beskidzka  specjalizacyjne. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną możesz zapisać się na podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej. Nurkowanie Sucha Beskidzka  jest sportem dla każdego.

Podstawowy kurs nurkowy w Sucha Beskidzka  dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej dla dzieci

W Beskid Divers oprócz kursów nurkowych Sucha Beskidzka    dla dorosłych prowadzimy również podstawowy kurs nurkowy dla dzieci w Suchej Beskidzkiej. Szkolenia nurkowe Sucha Beskidzka  dla dzieci, w naszej szkole nurkowej Sucha Beskidzka  , prowadzimy przez cały rok szkolny. Na podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej mogą się zapisać dzieci, które ukończyły co najmniej 10 lat, umieć pływać oraz nie mieć żadnych problemów ze zdrowiem. Po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego Sucha Beskidzka  dla dzieci w Suchej Beskidzkiej młodzi adepci nurkowanie uzyskają certyfikat Junior Open Water Diver wydawany przez międzynarodową federację nurkową PADI Sucha Beskidzka  . Ukończenie kursu nurkowego Sucha Beskidzka  pozwala na obywanie nurkowań do głębokości 12 metrów. Natomiast osoby, które ukończyły 15 rok życia i ukończyły podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej mogą podejmować dalsze szkolenia nurkowe Sucha Beskidzka  .

Program podstawowego kursu nurkowania w Sucha Beskidzka

Program podstawowego kursu nurkowego w Suchej Beskidzkiej

Podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej składa się z pięciu modułów teoretycznych, z pięciu modułów na basenie oraz z czterech nurkowań Sucha Beskidzka  na wodach otwartych. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie wykładów przez doświadczonych instruktorów nurkowania Sucha Beskidzka    z wieloletnim stażem nurkowym. Natomiast zajęcia na basenie prowadzone są w małych grupach, aby instruktor miał czas dla każdego uczestnika kursu nurkowego Sucha Beskidzka  . Ćwiczymy na prywatnym basenie nurkowym Sucha Beskidzka  , który jest do naszej wyłącznej dyspozycji. Podczas podstawowego kursu nurkowego w Suchej Beskidzkiej na nurkowania Sucha Beskidzka  na wody otwarte jeździmy do Jaworzna. Nurkowania Sucha Beskidzka    w akwenach wodnych podczas kursu nurkowego Sucha Beskidzka    ma na celu praktyczne wdrożenie umiejętności zdobytych podczas zajęć na basenie. Program podstawowego kursu nurkowego Sucha Beskidzka  jest tak skonstruowany, aby podczas zajęć opanować podstawowe umiejętności nurkowe. Na podstawowym kursie nurkowym w Suchej Beskidzkiej nauczysz się zasad nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym. Dowiesz się również jak należy go skręcać i poprawnie użytkować. Na podstawowym kursie nurkowania w Suchej Beskidzkiej instruktorzy nurkowania  nauczą cię zasad planowania oraz bezpiecznego prowadzenia nurkowań. Po zakończonym kursie nurkowym Sucha Beskidzka  będziesz również wiedzieć jak poradzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Sucha Beskidzka ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej?

Kończąc podstawowy kurs nurkowania w Suchej Beskidzkiej uzyskasz uprawnienia nurkowe na poziomie podstawowym Open Water Diver PADI Sucha Beskidzka  . Staniesz się również pełnoprawnym nurkiem Sucha Beskidzka  , który może nurkować w jeziorach, morzach czy oceanach. Posiadając certyfikat nurkowy OWD możesz wykonywać nurkowania Sucha Beskidzka  partnerskie do głębokości 18 metrów, jak również podejmować dalsze szkolenia nurkowe, w tym także kurs zaawansowany Advanced Open Water Diver Sucha Beskidzka  . Z kolei dzieci po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Sucha Beskidzka  dla dzieci w Suchej Beskidzkiej dostaną uprawnienia Junior OWD, które pozwalają na nurkowania do głębokości 12 metrów. Kończąc podstawowy kursu nurkowania w Suchej Beskidzkiej masz otwartą drogę do zwiedzania podwodnej rzeczywistości oraz do poznawania jej sekretów. Kiedy zakosztujesz przyjemności z samodzielnego nurkowania Sucha Beskidzka    i zapragniesz kolejnych wrażeń nurkowych, w naszym centrum nurkowym w Suchej Beskidzkiej będziesz mógł kontynuować swój rozwój nurkowy. U nas możesz szkolić na przewodnika nurkowego, czyli diver master. W naszym centrum nurkowym Sucha Beskidzka  Beskid Divers możesz nawet ukończyć kurs na instruktora nurkowania Sucha Beskidzka  . Wystarczy zapisać się na podstawowy kurs nurkowy w Suchej Beskidzkiej i zacząć swoją przygodę z nurkowanie.

 

Kursy nurkowe Sucha Beskidzka    . Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Sucha Beskidzka. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Po zakończonym szkoleniu nurkowym  OWD PADI Sucha Beskidzka  możliwa jest kontynuacja szkolenia nurkowego w Suchej Beskidzkiej. Kursy nurkowe w Suchej Beskidzkiej realizujemy na wszystkich poziomach. W centrum nurkowym Sucha Beskidzka  Beskid Divers zrealizujesz kurs Advanced Open Water Diver PADI w Suchej Beskidzkiej. Jest to szkolnie pozwalające poczuć ci się jeszcze bezpieczniej i pewniej pod wodą oraz pozwalające na wykonywanie nurkowań partnerskich na głębokość do 30 metrów. Po zakończeniu szkolenia AOWD PADI Sucha Beskidzka  możesz wykonywać nurkowania Sucha Beskidzka  partnerskie z nurkiem, który posiada ten sam stopień co ty lub wyższy. Jeżeli jednak marzysz o tym, aby nurkować na głębokościach większych niż 30 metrów, możesz kontynuować edukację w naszej szkole nurkowania w Suchej Beskidzkiej, aby otrzymać stopień Deep Water Diver PADI Sucha Beskidzka  . Ważną, ale trudną do nauczenia się umiejętnością nurkową jest kurs nurkowy podwodna nawigacja Sucha Beskidzka  . Instruktorzy z naszego centrum nurkowego w Suchej Beskidzkiej  wprowadzą cię w tajniki tej sztuki podczas szkolenia Nawigacja Podwodna PADI Sucha Beskidzka  . Natomiast na kursie Rescue PADI Sucha Beskidzka  dowiesz się jak udzielić pomocy nurkowi, który ma problemy zdrowotne oraz nauczysz się jak reagować w awaryjnych sytuacjach. Jeśli przewidujesz, że będziesz nurkować w chłodnych wodach – a tego się nurkując w Polsce nie uniknie – dobrym pomysłem może być ukończenie szkolenia Suchy Skafander PADI Sucha Beskidzka    w naszej szkole nurkowej w Suchej Beskidzkiej. Jeśli natomiast twoje ambicje sięgają jeszcze dalej i głębiej, możesz rozwijać się w kierunku nurkowania wrakowego Sucha Beskidzka  . Chcąc nurkować na wrakach zapisz się na kurs Wrakowy PADI Sucha Beskidzka  . Zadzwoń do naszej szkoły nurkowej Sucha Beskidzka  i przekonaj się jakie inne kursy nurkowe w Suchej Beskidzkiej przygotowaliśmy dla ciebie.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Sucha Beskidzka

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Sucha Beskidzka    . Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Sucha Beskidzka    . Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

 

Każdą  butle jesteśmy w stanie napełnić na poczekaniu  ! Napełnianie Butli PCP i HP na 300

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt